Akcja promocyjna “PASZPORT PO POLSCE podczas PIKNIKU NAD ODRĄ”

W tym roku, Piknik nad Odrą zaprasza dzieci i młodzież do udziału w akcji promocyjnej „Paszport po Polsce PIKNIKU NAD ODRĄ”. Organizatorami akcji są Polska Organizacja Turystyczna (POT) i Zachodniopomorska Agencja Turystyczna ZART, a partnerami reprezentacja stoisk wojewódzkich. Młodzi uczestnicy zabawy będą mogli odkrywać tajemnice różnych regionów Polski podczas odwiedzania stoisk wojewódzkich na targach turystycznych Market Tour. To świetna okazja do nauki historii, kultury i atrakcji turystycznych, ale także możliwość zdobycia fantastycznych nagród!

Paszporty z wizami

Dzieci uczestnicząc w zabawie, otrzymają paszporty, które następnie wypełniają, odwiedzając wybrane stoiska województw. Na każdym stoisku czekają na nich pytania krajoznawcze. Udzielenie poprawnej odpowiedzi premiowane jest spersonalizowaną pieczątką w paszporcie. Zebranie pieczątek od min.10 województw otwiera drogę do udziału w losowaniu atrakcyjnych upominków. Wypełniony paszport należy zanieść do stoiska Polskiej Organizacji Turystycznej, które znajduje się w alejce targów turystycznych Market Tour na Wałach Chrobrego. Tam wypełnia się kartę do losowania. W losowaniu biorą udział uczestnicy, którzy zebrali minimum 10 pieczątek.

Paszporty można odebrać ze stoiska Polskiej Organizacji Turystycznej, stoiska paszportowego, które znajduje się przy scenie dziecięcej na Placu Praw Kobiet lub pobrać paszport ze stoiska województwa na targach turystycznych.

Nagrody i losowanie

W puli nagród znajdą się między innymi gadżety turystyczne, vouchery na wycieczki, książki o podróżach, a także inne atrakcyjne upominki zachęcające do dalszej eksploracji i odkrywania Polski. Każdego dnia trwania targów turystycznych Market Tour odbywają się 3 losowania na scenie Pikniku nad Odrą na Placu Praw Kobiet, z tyłu Muzeum Narodowego, w godzinach 13:30, 15:30 oraz 17:30.

Każde województwo to inna historia, inny folklor, inna kuchnia. To niepowtarzalna okazja dla dzieci, by poszerzyć swoje horyzonty, rozbudzić ciekawość świata i poznać piękno wielokulturowej Polski.

Więcej na stronie >>

Organizator