Festiwal Smaków Food Trucków powraca do Szczecina w ramach Pikniku nad Odrą.11 i 12 maja food trucki zaparkują na Wałach Chrobrego.

Wały Chrobrego ponownie wypełnią się smakami niemal z całego świata! Sprawdźcie, jakie food trucki będą czekać na odwiedzających.

11 i 12 maja Festiwal Smaków Food Trucków zawita do Szczecina w ramach Pikniku nad Odrą, a mobilne restauracje z różnych regionów Polski zaprezentują smaki, które przeniosą Was w kulinarne podróże do Węgier, Hiszpanii, Wenezueli, Belgii i wielu innych zakątków świata.

Weź udział w wydarzeniu!

Każdy znajdzie idealny smak dla siebie!

W menu pojawią się takie dania jak holenderski kapsalon, tatarsko-krymskie pierogi i owoce morza. Wielbiciele amerykańskiej kuchni znajdą na festiwalu tradycyjne streetfoodowe dania, takie jak soczyste burgery wołowe i chrupiące frytki belgijskie. Nie zabraknie też czegoś na deser. Wśród słodkości królować będą hiszpańskie pączki churros, świeże owoce w czekoladzie i węgierskie ciastka kominkowe.

Zapowiada się nie lada uczta, dzięki której będzie można udać się w kulinarną podróż i to bezopuszczania festiwalowego terenu. 

Na terenie festiwalu znajdzie się również strefa konsumpcyjna oraz strefa chill z leżaczkami, gdzie
można będzie odpocząć i cieszyć się atmosferą wydarzenia.

Śledźcie koniecznie wydarzenie na Facebooku: XVIII Festiwal Smaków Food Trucków w Szczecinie.
Tam na bieżąco pojawiać się będą informacje o tym, jakie food trucki zawitają do Szczecina oraz pyszne konkursy.

Więcej na stronie wydarzenia.

Wstęp?

Bezpłatny

Kiedy?

11 i 12 maja 2024

Gdzie?

Wały Chrobrego, Szczecin

O której?

Sobota 11:00 – 23:00
Niedziela 11:00 – 20:00