PASZPORT PO POLSCE PIKNIKU NAD ODRĄ

Weź udział w akcji promocyjneji zgarnij super upominki!


W tym roku Piknik nad Odrą serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w akcji promocyjnej "Paszport po Polsce Pikniku nad Odrą". Uczestnicy będą mieli możliwość odkrywania tajemnic różnych regionów Polski, zwiedzając stoiska wojewódzkie na targach turystycznych Market Tour. To nie tylko wspaniała okazja do poznania historii, kultury oraz atrakcji turystycznych, ale także szansa na zdobycie fantastycznych upominków ze wszystkich zakątków Polski!

Organizatorami są Polska Organizacja Turystyczna oraz Zachodniopomorska Organizacja Turystyczna ZART, a wsparcia udzielają im reprezentacje stoisk wojewódzkich na Targach Turystycznych Market Tour podczas Pikniku nad Odrą.

Paszporty z wizami


Dzieci biorące udział w zabawie otrzymają paszporty, które wypełnią, zwiedzając wybrane stoiska województw. Na każdym z tych stoisk będą czekać na nich pytania krajoznawcze. Poprawne odpowiedzi nagradzane będą spersonalizowaną pieczątką w paszporcie. Zebranie pieczątek z minimum 10 województw otwiera drogę do udziału w losowaniu atrakcyjnych nagród. Wypełniony paszport należy dostarczyć do stoiska Polskiej Organizacji Turystycznej, zlokalizowanego na Wałach Chrobrego w alejce targów Turystycznych Market Tour. Tam należy wypełnić kartę do losowania. W losowaniu wezmą udział tylko uczestnicy, którzy zdobędą nie mniej niż 10 pieczątek.


Paszporty można odebrać ze stoiska:
  • Polskiej Organizacji Turystycznej w strefie Targów Turystycznych Market TOUR
  • Paszportowego znajdującego się w namiocie przy scenie dziecięcej na Placu Praw Kobiet
  • Województwa na Targach Turystycznych MARKET TOUR

Kto może wziąć udział?

W Akcji Promocyjnej może brać udział dziecko w wieku od 6 do 16 roku życia, mieszkające na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.


Co trzeba zrobić, aby wziąć udział?

  • Odebrać „Paszport po Polsce Pikniku nad Odrą” z jednego z trzech wyżej wymienionych stoisk. 
  • Odwiedzić minimum 8 stoisk województw, które znajdują się na Targach Turystycznych Market Tour. Podczas wizyty należy odpowiedzieć na pytanie i za poprawną odpowiedź podbić pieczątkę.
  • Zebrać pieczątki od minimum 8 stoisk wojewódzkich znajdujących się na Targach Turystycznych Market Tour.
  • Udać się na stoisko Polskiej Organizacji Turystycznej, gdzie uczestnik po weryfikacji paszportu otrzyma kupon do losowania*, który należy wypełnić i wrzucić do urny. 
  • Zaakceptować Regulamin, którego pełną treść można znaleźć na stronie internetowej pikniknadodra.pl. Akceptacja odbywa się poprzez zakreślenie odpowiedniego pola na karcie do losowania.

* Kupon do losowania jest oznakowany numerem paszportu, który otrzymuje uczestnik Akcji Promocyjnej oraz uzupełniony o imię uczestnika.

Losowanie upominków


Wśród nagród znajdą się różnorodne gadżety turystyczne, vouchery na wycieczki, książki podróżnicze oraz inne atrakcyjne upominki, które będą zachętą do dalszego odkrywania uroków Polski. Codziennie podczas targów turystycznych Market Tour na scenie dziecięcej Pikniku nad Odrą na Placu Praw Kobiet, z tyłu Muzeum Narodowego, o godzinach 13:00, 15:00 oraz 17:00 odbędą się trzy losowania nagród.

Terminy losowań

SOBOTA

13:30

15:30

17:30

NIEDZIELA

13:30

15:30

17:30

Biorąc udział w Akcji Promocyjnej, uczestnik akceptuje Regulamin Akcji Promocyjnej pt. „PASZPORT PO POLSCE PIKNIKU NAD ODRĄ” organizowanego przez Grupę ZART dostępy jest pod linkiem TUTAJ >>

Organizator