Program wydarzenia


SOBOTA

11:00 Otwarcie Targów Turystycznych MARKET TOUR, Jarmarku Rozmaitości, Festiwalu Smaków Food Trucków, Strefy Browarów Rzemieślniczych i wesołego miasteczka

11:00-16:00 Rozmowy z gośćmi w naszym piknikowym studiu, w którym będziemy rozmawiać o turystyce, marketingu i poruszać ważne dla Szczecina tematy

14:00 Oficjalne otwarcie Pikniku nad Odrą 2023 i zaproszenie do degustacji Wielkiego Gotowania – w tym roku wspólnie z regionem partnerskim – Województwem Lubuskim zapraszamy do Wielkiego Gara w sobotę o 14:00, zaraz po oficjalnym otwarciu. Rozdamy około 10.000 porcji lubuskiego bigosu na winie. 

14:15 Street ART – Only Sax Lady (Rotunda Południowa)

16:00 Street ART – Only Sax Lady (Strefa Browarów Rzemieślniczych)

18:00 Zamknięcie strefy Targów Turystycznych MARKET TOUR

18:00-20:00 Karaoke (Strefa Browarów Rzemieślniczych)

23:00 Zakończenie pierwszego dnia Pikniku nad Odrą. Do tej godziny będzie można odwiedzać stoiska jarmarkowe, brać udział w konkursach, korzystać z atrakcji dla dzieci, próbować pysznych dań i słodkości, zanurzyć się w klimacie street foodu oraz poznawać różnorodne gatunki piwa.

NIEDZIELA

11:00 Otwarcie targów turystycznych MARKET TOUR, Jarmarku Rozmaitości, Festiwalu Smaków Food Trucków, Strefy Browarów Rzemieślniczych i wesołego miasteczka

14:00 Ogłoszenie wyników konkursu plastycznego dla dzieci „Zostań małym artystą Pikniku nad Odrą“

18:00 Zamknięcie strefy targów turystycznych MARKET TOUR

20:00 Zakończenie Pikniku nad Odrą

Taras Hakena-oGRODY GRYFFUSA


SOBOTA

11:00-16:00 Stowarzyszenie Szmaragdowy Żuraw i goście – Dj LIVE – Olah Selecta, Lil Cookie

16:30-17:00 Zuza i Kacper – występ wokalny

17:30-18:30 Gryfusowe Wyzwanie Ostrości – prowadzący Damian „Viking“ Usewicz

19:00-21:00 StandUp Open Mic prowadzący Damian „Viking“ Usewicz

21:30-23:00 Stowarzyszenie Szmaragdowy Żuraw i goście – Dj LIVE – Teoem, Kordi

NIEDZIELA

10:00-15:00 Chillout Session – Cannabis Whisky

12:00-14:00 Warsztaty pracy z ciałem- CUD Ciało Umysł Dusza

14:00-15:30 Centrum Kultury Studenckiej Pinokio – Dj LIVE- Cannabis Whisky

15:30-16:00 Zespół Signify

16:15-17:00 Zespół Who Killed Britney

17:00-18:00 Zespół Sougorshee

18:00-18:45 Zespół Shoshana 

19:00-20:00 Centrum Kultury Studenckiej Pinokio – Dj LIVE – Cannabis Whisky

Ocean Zabawy Strefa dla dzieci na Placu Mickiewicza


SOBOTA

11:00-11:05 Powitanie gości strefy dziecięcej Pikniku nad Odrą

11:05-11:20 Prezentacje zespołów tanecznych dzieci przedszkolnych

11:20-12:00 Prezentacje zespołów tanecznych Studia Taneczno – Artystycznego RYTMIX

12:00-12:05 Losowanie na kole fortuny

12:05-12:20 Animacje taneczne dla dzieci

12:20-12:50 Prezentacje solistek Studia Taneczno – Artystycznego RYTMIX

12:50-13:05 Prezentacje zespołów tanecznych Studia Taneczno – Artystycznego RYTMIX

13:05-13:10 Losowanie na kole fortuny

13:10-13:35 Pokazy Studia Taneczno– Artystycznego HIPNOSIC

13:35-13:40 Zumba dla dorosłych

13:40-13:55 Prezentacje Ogniska Baletowego Szczecin – Pani Daria Czaja

13:55-14:10 Prezentacje Compania Baletowa Police – MOK POLICE

14:10-14:15 Losowanie na kole fortuny

14:40-15:00 Kajko i Kokosz – Podróże po Województwie Wielkopolskim

15:00-15:05 Losowanie na kole fortuny

15:05-15:20 Splash of Colors – Święto kolorów Holi

15:20-16:05 Prezentacje zespołów tanecznych Studia Taneczno – Artystycznego RYTMIX

16:05-16:10 Losowanie na kole fortuny

16:10-16:50 Prezentacje solistek Studia Taneczno – Artystycznego RYTMIX

16:50-17:10 Prezentacje FLINT DANCE STUDIO

17:10-17:15 Losowanie na kole fortuny

17:15-17:35 Prezentacje zespołów tanecznych Studia Taneczno – Artystycznego RYTMIX

17:35-17:45 TIK TOK animacje i nauka

17:45-18:05 Prezentacje zespołów tanecznych Studia Taneczno – Artystycznego RYTMIX

18:05-18:35 Zespół Pieśni i Tańca Szczecinianie – pokazy oraz nauka tańca

18:35-18:55 Prezentacje zespołów tanecznych Studia Taneczno – Artystycznego RYTMIX

18:55-19:15 Prezentacje solistek Studia Taneczno – Artystycznego RYTMIX

19:15-19:35 Pokazy oraz nauka tańca dla dorosłych Studio Tańca Anna Kowalska

19:35  Zakończenie Imprezy

NIEDZIELA

11:00-11:15 Występ Kobziarzy z Czech Południowych

11:15-11:35 Cyrk Zodiak

12:00-12:05 Losowanie koła fortuny

12:05-12:30 Zumba dla dzieci AlicjaTaratajcio-Alifitness Międzyzdroje 

12:30-12:45 Pokaz taneczny grupa Grace Nowogard, instruktor Dagmara Błaszczak

12:45-13:00 Kurs Tańca dla dzieci i dorosłych. Studio Dagmara Błaszczak Nowogard.

13:00-13:05 Losowanie koła fortuny

13:05-14:00 Uczniowski klub sportowy 55 Szczecin Szkoła Tańca Mamamija – występy

14:00-14:05 Losowanie koła fortuny

14:05-14:23 Rozwiązanie konkursu wyników konkursu plastycznego dla dzieci „Zostań małym artystą Pikniku nad Odrą”

14:30-14:45 Występ Kobziarzy z Czech Południowych

14:45-15:00 Występy Solistek – Pani Jowita

15:00-15:05 Losowanie koła fortuny

15:05-15:45 Występy Solistek – Pani Jowita

15:45-16:00 Pałac Młodzieży – DoDEKA zespół Nowenna

16:00-16:05 Losowanie koła fortuny

16:05-16:30 Pałac Młodzieży – DoDEKA zespół Torney

16:30-17:00 Pałac Młodzieży – zespól Markato, Pracownia Wokalno-Estradowa

17:00-17:05 Losowanie koła fortuny

17:05-17:30 Pałac Młodzieży – zespół Afrosamba

17:30-18:10 Ośrodek Kultury i Sportu w Maszewie – występy

Mapa Google


Piknik odbędzie się 13-14 maja 2023 na Wałach Chrobrego. Nie znasz Szczecina? Kliknij link poniżej by otworzyć stronę Google Maps.