Zasady ochrony prywatności

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu oraz na umieszczenie zawartych w formularzu informacji w bazie danych Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Turystyki ZART Sp z o.o w celu związanym ze świadczeniem usług w ramach imprezy pn. “Piknik Nad Odrą”. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do ich oraz ich poprawiania.


Zgoda na przekazywanie informacji handlowych (marketingowych)

Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Zachodniopomorską Agencję Rozwoju Turystyki ZART Sp. z o.o informacji handlowych (marketingowych) dotyczących działalności ZART na adres e-mail podany w formularzu. Respondent ma możliwość zrezygnowania z otrzymywania informacji w dowolnej chwili. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz ich poprawienia.


Zgoda na użycie numeru telefonu i faksu w celach marketingowych i handlowych

Wyrażam zgodę na użycie podanego numeru telefonu i faksu do celów marketingowych i handlowych dotyczących działalności ZART. Respondent ma możliwość zrezygnowania z otrzymywania informacji w dowolnej chwili. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz ich poprawienia.


Klauzula RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych)

Zgodnie z przepisami RODO, informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów, o których mowa w powyższych zgodach. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu świadczenia usług związanych z imprezą “Piknik Nad Odrą” oraz w celach marketingowych i handlowych zgodnie z wyrażonymi zgodami. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.