Zostań artystą piknikowej sceny!


Czekamy na zgłoszenia wszystkich lokalnych artystów, którzy chcieliby wziąć udział w naszym wydarzeniu i stanąć na Piknikowej scenie przed nietuzinkową publicznością.

Już 13-14 maja 2023 ponownie zobaczymy lokalnych artystów na piknikowej scenie na Wałach Chrobrego w Szczecinie.

Grasz, śpiewasz, tańczysz, a może masz coś ciekawego do powiedzenia? Masz niecodzienną okazję, aby pokazać się na scenie przed wielotysięczną widownią! Podczas Pikniku nad Odrą, jak co roku będziemy mieć wyjątkowe miejsce… dla utalentowanych ludzi z Pomorza Zachodniego i nie tylko! Nasze wydarzenie na Wałach Chrobrego odwiedza kilkadziesiąt tysięcy ludzi! Może akurat to Twoja szansa i dzięki występowi podczas Pikniku nad Odrą zyskasz nowych fanów? Skontaktuj się z nami i daj się poznać gościom Festiwalu Czasu Wolnego i Podróży.

Zgłoś się już teraz i wystąp na piknikowej scenie!


NAPISZ DO NAS MAILA

Napisz do nas maila na adres:
Odezwiemy się do Ciebie w ciągu max. 3 dni roboczych

NAPISZ W MESSENGERZE

Polub nas na facebooku i napisz do nas krótką wiadomość na messengerze,
a my odezwiemy się do Ciebie.

Piknik nad Odrą to jedna z największych imprez plenerowych, która odbywa się na Pomorzu Zachodnim! Wydarzenie ma miejsce na Wałach Chrobrego w Szczecinie, niezmiennie od 18 lat. Festiwal Podróży i Czasu Wolnego łączy Targi Turystyczne MARKET TOUR wraz z różnymi strefami tematycznymi, które tworzą niesamowitą atmosferę i są świetną atrakcją dla odwiedzających.

Scena pikniku to niezwykła muzyczna mieszanka stylów! W poprzednich latach odwiedziły nas zespoły rockowe, folkowe, jazzowe oraz odtwórcy coverów światowych gwiazd. Wieczorem za konsoletą stają szczecińscy reprezentanci sceny elektronicznej. Na piknikową scenę zapraszamy nie tylko muzyków! Co roku rozrywkę zapewniają nam grupy taneczne, gimnastyczne i nie tylko.

Nasze wydarzenie przyciąga tłumy, co roku na Pikniku gościmy około 70 tys. odwiedzających, dla których to doskonała okazja dla osób szukających rozrywki i inspiracji do wyjazdów turystycznych. Impreza składa się z kilku części – targi turystyczne MARKET TOUR, Wielkie Gotowanie, Strefa Browarów Rzemieślniczych, Festiwal Smaków Food Trucków i wesołe miasteczko, to tylko niektóre z nich.