ZIOŁOWE SYROPYSmaczne i zdrowe

Smaki zimy - imbir i dzika róża!


Ziołowe Syropy to dystrybutor czeskich syropów Batkovy, który chce rozkochać Was w zdrowych produktach o niesamowitych smakach! Rokitnik, kwiat bzu, imbir? Pysznie, wolne od chemii i ekologiczne!

Kupuję ziołowe syropy!

Jak powstają syropy? W rodzinnej wytwórni syropów w centrum Ołomuńca codziennie, od roku 2012 przygotowywane są świeże ziołowe syropy. Bazą są najwyższej jakości surowce o zbalansowanym ziołowym smaku i aromacie.

Zioła są przetwarzane w jakości BIO, w szczególnie delikatny sposób, dzięki czemu zachowane zostają substancje lecznicze i zapachowe, a syropy nie tylko dobrze smakują, ale także mają korzystny wpływ na nasze ciało. Nie znajdziemy tam sztucznych aromatów, barwników, sztucznych słodzików ani zagęszczaczy, wszystko to w naturalny sposób zapewnia odpowiednia dawka ziół.

W każdej butelce znajduje się ponad 50% najlepszych bio ziół od certyfikowanych rolników, lub zbieranych z lasów i łąk regionu Hana.

SĄ PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA – polityka oszczędności wody, przetwarzania butelek i promocja eko rolnictwa to cechy, które ich wyróżniają!
Odwiedź stronę sklepu