ZAPOLPoligrafia, wydawnictwo, gadżety

Wyjątkowe przewodniki i szczecińskie gadżety!


ZAPOL Sobczyk Sp.j. to od prawie 30 lat najbardziej znana, nie tylko w Szczecinie, firma, która może poszczycić się wieloma wartościowymi publikacjami: książkami, albumami czy czasopismami, a także materiałami promocyjnymi dla biznesu i marketingu.

Kupuję piękne książki i albumy!

To zaufany partner wielu firm i marek. Dostarczają wysokiej jakości materiały reklamowe, gadżety i upominki. Wyróżnia ich kreatywność, podążają za trendami, a ich studio graficzne tworzy nietuzinkowe autorskie ilustracje i oprawy.

Pamiętają też o dorosłych. Projektują, przygotowują i wydają publikacje albumowe z unikalnymi zdjęciami najlepszych fotografów, książki odkrywające losy ludzi w ujęciu historycznym, artystycznym i muzycznym, a także przewodniki – np. pierwszy polski przewodnik po Pojezierzu Meklemburskim czy prawdziwy news wydawniczy – najbardziej aktualny przewodnik „CZAS na Szczecin” w dwóch wersjach językowych: polskiej i niemieckiej.

Myślą też najmłodszych, przygotowując kreatywne książeczki dla dzieci. Zaprojektowali serię artykułów szkolnych „Zwierzaki” – cała ferajna sympatycznych postaci spogląda na Was.

Każde dziecko może zaprojektować też własną książeczkę.

Grudzień to jedyny miesiąc, w którym trzeba pamiętać w sposób szczególny o sprawieniu drugiej osobie radości.

Taką radość sprawi firma ZAPOL Sobczyk Sp.j.

Podarujcie DOBRY prezent przygotowany przez ludzi z pasją, prezent od ZAPOL!

Odwiedź stronę firmy