WYLEPIANKIRęcznie wykonana ceramika

Ceramiczne ozdoby świąteczne


Marta i Waldek – z serca i z urodzenia Szczecinianie. Od 10 lat prowadzą pracownię ceramiki artystycznej w Goleniowie. Od wielu lat czynnie uczestniczą w targach i jarmarkach, a teraz zapraszają do swojego sklepu internetowego – http://wylepianki.pl. Jak sami mówią o swojej działalności: “Praca z gliną, temperaturą, szkliwami to flirt, który się zamienił w miłość i jak z miłością bywa – najpełniej realizuje się, gdy oddamy jej cały swój potencjał i cały swój czas”. I widać, że w swoją pracę wkładają całe serca!

Kupuję ręcznie robioną ceramikę!

W ich ofercie znajdziecie przepiękne domki ceramiczne w formie świeczników, kominków do aromaterapii, osłonek na doniczki. Domki znajdują się też na ręcznie wykonane kubki. Jest też oferta dla kolekcjonerów małych glinianych domków. To świetny prezent dla osób, którym chcecie podarować kawałek rodzinnego ogniska. Swoją wyjątkowością urzekają również ręcznie wykonane kubki w kolorach ziemi – idealne do grzanego wina lub herbaty z miodem.

Serdecznie zapraszamy do zakupu naprawdę dobrych prezentów, w które goleniowscy ceramicy wkładają wiedzę, doświadczenie, ale też ciepło i dobrą energię.

Polubcie wylepiankowy fanpage: https://www.facebook.com/wylepianki 

Odwiedź stronę sklepu