TO BYŁ ROKPodróż do przeszłości

15% ZNIŻKI na hasło MIKOŁAJ


Czy wiecie, czym żył świat w roku waszego urodzenia? Co działo się  na świecie w dniach datach ważnych dla Ciebie czy bliskich Ci osób?

Jakie z wydarzeń wtedy nie schodziło z pierwszych stron gazet? Na co były zwrócone wtedy oczy całego świata? Czyja gwiazda dopiero wschodziła, a czyja gasła? Co w danym roku wydarzyło się po raz pierwszy?

Każdego roku karty historii pełne są opisów wojen i terroru, jednak też wieu podniosłych chwil, niepodległościowych zrywów akcji, przełomowych odkryć, sportowych rekordów. Dowiedz się jaki był Twój rok lub zafunduj wyjątkową niespodziankę swoim bliskim!

Kupuję wyjątkowy prezent!

Pozwól sobie i bliski na nostalgiczna podróż w przeszłość. Wszystko co ważne i interesujące. Najważniejsze wydarzenia polityczne, sportowe, naukowe, kulturowe, społeczne i naukowe z danego roku, teraz zebrane w jednym miejscu specjalnie dla Ciebie i tym dla których taki prezent będzie piękną pamiątką i chwilą wzruszenia.

Oferujemy pomysłowy idealny prezent pod choinkę, na urodziny, roczek, osiemnastkę, rocznicę, dzień mamy, taty, babci i dziadka! Każda okazją jest dobra, by obdarować kogoś tak wyjątkowym prezentem. 

To Był także Twój Rok!

Odwiedź stronę sklepu