Piwo kraftowenad Odrą


Polska biroturystyka przeżywa w ostatnich latach swój rozkwit, a turyści coraz chętniej odwiedzają lokalne browary i puby z piwem kraftowym. Również podczas imprez plenerowych odwiedzający z chęcią wybierają alternatywne strefy kulinarne, gdzie mogą skosztować browarów rzemieślniczych.

Dlatego podczas Pikniku nad Odrą wraz z piwowarami z całej Polski tworzymy Strefę Browarów Rzemieślniczych, gdzie przez dwa majowe dni sprzedawane będą wysokiej jakości produkty browarnicze.

Festiwal plenerowy

Piknik nad Odrą na stałe wpisał się w kalendarze mieszkańców Szczecina i okolicznych miejscowości. Wydarzenie organizowane jest już od lat i co roku rośnie liczba odwiedzających.

Weekend pełen gości

Piknik nad Odrą to jedna z największych imprez plenerowych w Szczecinie. Zeszłoroczna edycja wydarzenie przyciągnęła ponad 50 tysięcy odwiedzających. Wśród nich znaleźli się mieszkańcy miasta, Pomorza Zachodniego oraz goście z Niemiec, Skandynawii czy Czech.

Wyjątkowe strefy

Piknik nad Odrą łączy w sobie wiele stref, takich jak: Targi Turystyczne Market Tour, Festiwal Smaków Food Trucków, Strefa Browarów Rzemieślniczych, Ocean Zabaw, Jarmark Rozmaitości, Wesołe Miasteczko oraz Wielkie Gotowanie.

Zostań wystawcąw strefie Browarów Rzemieślniczych


Podstawową formą współpracy jest udostępnienie stoiska targowego, ale jesteśmy otwarci na inne formy współpracy. Kochasz to co robisz i lubisz się tym dzielić z ludźmi? Chcesz osobiście zaprosić odwiedzających do odwiedzenia stoiska i zachęcić do spróbowania Twoich wyrobów? Skontaktuj się z nami! Wspólnie zaplanujemy miejsce na warsztaty lub rozmowy w Piknikowym Studio.

Zostań wystawcą!

WYSTAWCY STREFY

12

Awards

78

Portfolio Projects

22

Happy Clients