RyczkaAkcesoria dla miłośników ekologii i designu.

Kolekcja jesień / zima.


A teraz coś dla miłośników wyjątkowych projektów. RYCZKA zrodziła się z potrzeby połączenia ekologii i designu. W tej małej poznańskiej pracowni powstają w stu procentach handmade, minimalistyczne, ekologiczne damskie torebki, plecaki oraz biodrówki, szyte z metalicznego papieru Washpapa – 100% celuloza oraz matowe, wegańskie shooperki ze STREFY WEGAN w zgodzie z zasadą #zerowaste oraz #vegefriendly.

Kupuję!

Eko friendly alternatywny, wegański Kraft Papier Washpapa, z którego uszyte są torebki Casual Bag, shooperki Big Bag oraz plecaki Elegance charakteryzuje się tym, że można go prać*, nie odkształca się w wodzie, nie odbarwia ani nie rozpuszcza. Obok tych torebek nie sposób przejść obojętnie! Są w 100% przyjazne środowisku, stworzone z myślą o ludziach żyjących zgodne ze stylem #ecofriendlyliving. Przy ich produkcji nie ucierpiało i nie zostało wykorzystane żadne zwierzę. Eko papier Washpapa jest pozyskiwany w poszanowaniu dla środowiska – posiada certyfikat FSC (FOREST STEWARDSHIP COUNCIL) oraz OEKO-TEX® Standard 100 klasa I. Ryczkowe produkty posiadają wodoodporną podszewkę. Jest to idealna alternatywa dla kobiet, które chcą pozostać ekologiczne, ale zarazem być modne i oryginalne.

Chcesz się wyróżnić z tłumu i tym samym być ECO FRIENDLY – to produkt dla Ciebie ♥ Super modne EKO plecaczki dla tych, które lubią małe akcesoria. Idealne na miasto i party – pięknie odbijające światło zwrócą uwagę każdego. ♥ sweet eco look ♥.

Szukasz wyjątkowego prezentu? Oferta charakteryzuje się możliwością zadruku torebek i plecaków oryginalnym, dedykowanym rysunkiem na zamówienie. www.ryczka.pl

Odwiedź stronę sklepu