BROWAR JAROCIN

Pomysł na ROCK BROWAR JAROCIN powstał podczas wyprawy przyjaciół z podstawówki przepięknym szlakiem GR20 na Korsyce. Karol Kuch i Przemysław Szyduk, bo o nich tu mowa, doszli do wniosku, że browar restauracyjny to świetny pomysł, jednak szybko skala projektu urosła do pełnowartościowego browaru rzemieślniczego. Do zespołu dołączył zapalony piwowar – człowiek o duszy artysty Witold Dehr i już w maju 2018 roku spróbowaliśmy pierwszego piwa – REGGAE AMERICAN WHEAT. Lekka goryczka z nutami mandarynki i grejpfruta podbiła serca mieszkańców Jarocina.
Rzeczy potoczyły się lawinowo… Kolejne piwa i pozytywne oceny, których efektem było dostrzeżenie browaru przez organizatorów Warszawskiego Festiwalu Piwa. Rock Browar Jarocin będzie w tym roku na tym festiwalu już czwarty raz. Regularnie jarocińskie piwo leje się na  Targach Piwnych w Poznaniu, gdzie PUNK PILS zdobył srebrny medal w kategorii Pils Czeski i Niemiecki. Na trzydniowym pikniku piwnym w Kaliszu pierwszą nagrodą publiczności i złotym medalem został nagrodzony KOŹLAK PSZENICZNY ze wspaniałymi aromatami banana i goździka. W tym roku dodatkowo Rock Browar Jarocin zagości na piwnych festiwalach we Wrocławiu, w Bydgoszczy oraz  w Łodzi. 
 
W Szczecinie będziemy pierwszy raz. Bardzo cieszymy się, że przyjedziemy do miasta w którym studiowałem i przeżyłem wiele wspaniałych chwil. Przywieziemy następujące piwa: Punk Pils, Reggae Americam Wheat,  Pszenica Pogo z kafirem, Koźlak pszeniczny,  Roggenbier, Rock Rye APA,  Classic AIPA, Porter Bałtycki oraz nowości.  Uczymy się i rozwijamy. Jesteśmy dumni, że żyjemy w mieście gdzie słowa: Wolność i Muzyka mają silne korzenie i stanowią naszą podbudowę. Pijąc nasze piwo pamiętajcie o naszym motto: WARZYMY W RYTMIE ROCKA.