POMERANIA FUN PARKZabawa dla całej rodziny!

Vouchery w promocyjnych cenach!


Podaruj najmłodszym niezapomniane wrażenia w największym parku rozrywki na Pomorzu Zachodnim! Specjalnie dla Was Pomerania Fun Park przygotował vouchery na całodzienną zabawę wśród ich atrakcji. Wybieracie się latem nad morze? Zajrzyjcie w okolice Kołobrzegu, gdzie nie ma nudy!

Kupuję voucher na zabawę!

Kup promocyjne Vouchery na wejście do Parku!
Voucher będzie można wykorzystać w sezonie wysokim 2021 i skorzystać z naszych wszystkich atrakcji, jak i poza sezonem, ponieważ data ważności Vouchera upłynie dopiero za rok, 31.12.2021!

Wszystkie vouchery możecie zakupić z rabatem aż 20%!
Voucher dla 1 osoby: 75 zł – 20% = 60 zł
Voucher 2+1: 210 zł – 20% = 168 zł
Voucher 2+2: 270 zł – 20% = 216 zł

Zakup voucherów w cenie promocyjnej jest możliwy do 31.12.2020.
W celu zakupu należy wysłać wiadomość prywatną na Facebooku.
Voucher będzie można odebrać w Parku lub otrzymać pocztą.
Maksymalna ilość zakupionych Voucherów przez 1 osobę to 10 sztuk.

Pomerania Fun Park to rozrywka dla całej rodziny, niezależnie od pogody i pory roku. Na 3000 m2 znajdziemy strefy zabaw, różnorodne zjeżdżalnie, trampoliny, baseny z kulkami, kolejki, automaty, strefę boisk. Dzieci będą zachwycone ogromnym statkiem pirackim czy wulkanem do wspinaczki. Wszystko to otoczone przepięknymi, bajkowymi dekoracjami.

W sezonie, kiedy pogoda dopisuje, atrakcje czekają również pod gołym niebem. Liczne dmuchańce, place zabaw i karuzele przyciągają amatorów dobrej zabawy. Nie brakuje tu atrakcji wodnych – kilka basenów, 13-metrowa dmuchana zjeżdżalnia, plaża z leżakami. Mamy tu fanów historii? Pomerania Fun Park przeniesie Was w czasy średniowiecza, do samego centrum wioski wikingów. Strzelanie z łuku pod okiem doświadczonego woja? Nie ma sprawy!

Odwiedź stronę parku na Facebooku