Brandenburgia – dookoła Berlina

Land Brandenburgia okala Berlin ze wszystkich stron. Coraz więcej turystów odwiedzających stolicę Niemiec decyduje się na jednodniowe wypady do Brandenburgii. Nic dziwnego - czeka tam na nich niesamowita przyroda, piękne zabytki i pełen atrakcji Poczdam...

Więcej Info


Stargard – pod szczęśliwą gwiazdą

To miasto o dużych walorach turystycznych i wypoczynkowych. Prawdziwą dumą miasta jest fortyfikacja Stargardu, która stanowi jeden z najciekawszych zespołów gotyckiej architektury obronnej w kraju. Tuż za miastem leży jedno z największych jezior w Polsce.

Więcej Info


Sądeckie – skarb Małopolski

Sądecczyzna spełnia wymagania nawet najbardziej niezdecydowanych turystów! Można tu znaleźć zarówno góry i lasy, jak i jeziora, pełne zabytków miasta, łemkowskie drewniane cerkwie i kościoły. Dzięki nowoczesnej infrastrukturze sportowej jest to doskonałe miejsce do uprawiania sportów zimowych.

Więcej Info


OldTown – na końcu świata

Doigraliśmy się. Trzecia Wojna Światowa zniszczyła Świat. Nie będzie już plażowania nad Bałtykiem, górskich wycieczek z rodziną. Ciotka Ewa nie będzie chwalić się przywiezioną z Turcji opalenizną.

Więcej Info


Świeradów-Zdrój – górskie uzdrowisko

Świeradów-Zdrój to perła uzdrowisk dolnośląskich. Dzięki unikatowemu górskiemu klimatowi oraz naturalnym zasobom surowców leczniczych miasteczko przyciąga turystów i kuracjuszy już od 400 lat!

Więcej Info


Stepnica – żeglarska przygoda

Puszczy Goleniowskiej gmina Stepnica jest wyjątkowym miejscem na mapie Pomorza Zachodniego. Położona jest nad Zalewem Szczecińskim, a jej obszar prawie w całości został objęty ochroną programu Natura 2000. Piękne położenie, nieznaczna odległość od Szczecina oraz lotniska w Goleniowie sprawia, że przybywa tutaj coraz więcej turystów.

Więcej Info


Serce Kaszub – przyroda i tradycja

Kaszuby są jednym z najpiękniejszych i najbardziej ciekawych zakątków Polski. Dzisiaj odwiedzimy Serce Kaszub, południową część regionu, gdzie chroni się przyrodę a tradycje są wciąż żywe.

Więcej Info


Międzywodzie – wakacje nad Bałtykiem

Nie możesz się zdecydować? Nie musisz! Międzywodzie położone jest na mierzei, między morzem a Zalewem Kamińskim. Dzięki temu, tego samego dnia, można opalać się na plaży a później wsiąść w kajak i popływać po zalewie.

Więcej Info


Hajduszoboszlo – relaks w węgierskim stylu

Węgry to nie tylko Budapeszt – to kraina winnic i termalnych źródeł. Od wieków mieszkańcy Wielkiej Niziny relaksują się kąpiąc w leczniczej wodzie i podziwiają dziką przyrodę popijając Tokaj. Zaledwie dwie godziny drogi od Budapesztu leży największy kompleks basenowo-uzdrowiskowy w Europie – Hajduszoboszlo.

Więcej Info


Karpacz – wczasy u stóp Karkonoszy

U podnóża Śnieżki, na skraju Karkonoskiego Parku Narodowego, leży malownicze miasteczko Karpacz. Niesamowite krajobrazy, możliwość uprawiania sportów zimowych, turystyki górskiej oraz wiele atrakcji i ciekawych miejsc, zarówno w mieście jak i jego okolicach, sprawiają, że coraz więcej osób wybiera Karpacz jako miejsce na urlop.

Więcej Info


Morze możliwości, a może do Szwecji?

W pierwszym artykule naszego cyklu „Zaplanuj z nami podróż marzeń” odwiedzamy Skandynawię. Ciekawy sposób na spędzenie długiego weekendu, czy też urlopu w urokliwej krainie Fiordów, licznych jezior i niesamowitej przyrody.

Więcej Info


Zaplanuj z nami podróż marzeń!

Co tydzień będziemy pisać dla Was o tym, jak sprawić, by planowany urlop, wakacje czy nawet krótki wypad stały się źródłem radości i gwarancją dobrze spędzonego czasu.

Więcej Info