Zaplanuj z nami podróż marzeń!

Bez względu na to, czy planujecie daleką wyprawę czy weekendową wycieczkę za miasto, chcemy pomóc Wam zrobić pierwszy krok – wybrać kierunek podróży.

Co tydzień będziemy odkrywać przed Wami nowe miejsca. Opowiemy o najciekawszych atrakcjach i niesamowitej przyrodzie, zdradzimy gdzie najlepiej wybrać się na rodzinne wakacje. Pokażemy polecane miejsca z różnych stron – tak aby każdy, zarówno poszukiwacz przygód, jak i miłośnik turystyki wypoczynkowej, mógł znaleźć coś dla siebie.

Dzięki pomocy ekspertów z kraju i zagranicy, udało nam się wybrać najciekawsze miejsca na mapie Europy. Wybierzemy się, między innymi, w podróż przez morze. Odwiedzimy polskie góry oraz pokonując największy step Europy, dotrzemy do największego kompleksu uzdrowiskowego w tej części świata.

Z naszymi ekspertami spotkamy się ponownie podczas tegorocznego „Pikniku nad Odrą”. Przedstawiciele branży turystycznej przyjadą do nas z różnych części Europy, aby pokazać nam jak podróżować i gdzie zaplanować pobyt. Odpowiedzą na Wasze pytania i pomogą wybrać odpowiednią ofertę, tak, żebyście po powrocie z wakacji mogli powiedzieć, że odbyliście „podróż marzeń”.

Mamy nadzieję, że cykl naszych artykułów stanie się mini przewodnikiem, do którego będziecie wracać planując kolejne wakacje. Zapraszamy do lektury oraz do odwiedzenia naszych ekspertów podczas „Pikniku nad Odrą”!