Hajduszoboszlo – relaks w węgierskim stylu

Węgry to nie tylko Budapeszt – to kraina winnic i termalnych źródeł. Od wieków mieszkańcy Wielkiej Niziny relaksują się kąpiąc w leczniczej wodzie i podziwiają dziką przyrodę popijając Tokaj. Zaledwie dwie godziny drogi od Budapesztu leży największy kompleks basenowo-uzdrowiskowy w Europie – Hajduszoboszlo.

Więcej Info


Polubienia0 Komentarzy4 Minuty

Karpacz – wczasy u stóp Karkonoszy

U podnóża Śnieżki, na skraju Karkonoskiego Parku Narodowego, leży malownicze miasteczko Karpacz. Niesamowite krajobrazy, możliwość uprawiania sportów zimowych, turystyki górskiej oraz wiele atrakcji i ciekawych miejsc, zarówno w mieście jak i jego okolicach, sprawiają, że coraz więcej osób wybiera Karpacz jako miejsce na urlop.

Więcej Info


Polubienia0 Komentarzy4 Minuty

Morze możliwości, a może do Szwecji?

W pierwszym artykule naszego cyklu „Zaplanuj z nami podróż marzeń” odwiedzamy Skandynawię. Ciekawy sposób na spędzenie długiego weekendu, czy też urlopu w urokliwej krainie Fiordów, licznych jezior i niesamowitej przyrody.

Więcej Info


Polubienia0 Komentarzy2 Minuty

Zaplanuj z nami podróż marzeń!

Co tydzień będziemy pisać dla Was o tym, jak sprawić, by planowany urlop, wakacje czy nawet krótki wypad stały się źródłem radości i gwarancją dobrze spędzonego czasu.

Więcej Info


Polubienia0 Komentarzy1 Minuty