PASIEKA DZIKI MIÓDMiody tradycyjne i pitne

Rabat -10% dla wszystkich nowych klientów z kodem: 2222


Miód – produkt znany od wieków, króluje na naszych stołach pod różnymi postaciami. Oprócz walorów smakowych warto zwrócić uwagę na jego właściwości prozdrowotne. Używany w medycynie od ponad 5000 lat ze względu na działanie antybakteryjne. Wspomaga gojenie się ran i walkę z infekcjami. A przy tym wszystkim osładza nam życie!

Zabierz mnie do pasieki!

Doskonały do herbaty, pierników, mięsa, dressingów, albo po prostu na kanapki. Znany również jako doskonały szlachetny trunek dla dorosłych. Miód to zdecydowanie pomysł idealny na DOBRY prezent. Rodzinna pasieka Dziki Miód w swoich działaniach kieruje się zasadami ekologii i zdrowego żywienia. Tutejsze pszczoły zbierają pyłek i nektar z czystych ekologicznie terenów – pól i lasów, z dala od ośrodków przemysłowych. Z roku na rok pasieka powiększa się oferując coraz szerszy asortyment – miody, pyłek, wosk pszczeli, migdały i orzechy w miodzie, a także miód pitny. Już niedługo oferta poszerzy się również o kosmetyki naturalne. Dziki Miód jest laureatem licznych nagród ogólnopolskich, europejskich, a nawet światowych!

Specjalnie dla uczestników Festiwalu DOBRYCH Prezentów pasieka przygotowała 10% zniżki na świąteczne zakupy. Warto zerknąć na miodowe skrzynki upominkowe, które będą pięknie wyglądać pod choinką.

Odwiedź stronę pasieki