NIEBYLEMYDŁOOtul się zapachem świąt!

ŚWIĄTECZNE SETY i kreator własnych zestawów!


Dobrze wiemy, że kosmetyki to prezent uniwersalny, który można wręczyć praktycznie każdemu. Co jednak zrobić, żeby uczynić podarunek wyjątkowym? Przede wszystkim kupować produkty sprawdzone i niepowtarzalne, a nie byle mydło 😉 Niebylemydło to niewielka manufaktura, w której wytwarzane są tylko takie kosmetyki, których sami twórcy chcieliby używać. Sprawdzają to… na własnej skórze!

Chcę zobaczyć ofertę!

Niebylemydło to mała manufaktura kosmetyków naturalnych, założona przez biotechnologa – Patrycję Bogdaniec. Tutejsze mydła wytwarzane są ręcznie, tradycyjną metodą na zimno, z roślinnych składników. Do produkcji używane są naturalne oleje i masła roślinne, pachnące olejki eteryczne i kolorowe glinki. To marka, która dba o nasze zdrowie i dobro planety – kosmetyki są wegańskie, bez oleju palmowego i mikroplastiku, tworzone w duchu #zerowaste i #ecofriendly.

Świątecznego klimatu w Waszym domu dodadzą kosmetyki o zapachu cynamonu, słodkiej pomarańczy i czekolady. Ale znajdziecie tu znacznie więcej! To nie tylko mydła, ale i masła do ciała, sole do kąpieli i peelingi. Pod choinką swoje miejsce chętnie zagrzeją zestawy prezentowe – oczywiście wszystko pięknie zapakowane, bez użycia plastiku. Na stronie www dostępny jest też konfigurator do stworzenia własnego prezentowego setu! 

Przekonaliście mnie!