Morze możliwości, a może do Szwecji?

W pierwszym artykule naszego cyklu „Zaplanuj z nami podróż marzeń” odwiedzamy Skandynawię. Ciekawy sposób na spędzenie długiego weekendu, czy też urlopu w urokliwej krainie Fiordów, licznych jezior i niesamowitej przyrody.

Aby poczuć atmosferę Skandynawii z powieści Henninga Mankella, spróbować kiszonego śledzia, przespacerować się wąskimi uliczkami prowadzącymi do kolorowych domów wystarczy jeden dzień. Dzięki promowi, który łączy Świnoujście z Ystad możemy pozwolić sobie na krótką, nawet jednodniową wycieczkę do Szwecji.

Skandynawia to doskonały kierunek dla wielbicieli plaż. Piaszczyste, skaliste, otoczone wysokimi klifami. Miłośnicy spacerów, pięknych widoków, kąpieli morskich i sportów wodnych niewątpliwie będą zachwyceni wyjątkowymi plażami , które odwiedzą.

Szwecja i Norwegia to raj dla wędkarzy. Jeziora i łowiska pełne ryb to miejsca gdzie łapie się naprawdę okazałe zdobycze, a Skandynawia to prawdziwa kraina obfitości zarybionych łowisk trwająca przez cały rok.

Planujesz wyjazd do Skandynawii? Niezależnie od celu Twojej podróży, czy jest to długi weekend, urlop, wyjazd integracyjny czy wieczór kawalerski już dziś zapraszamy na „Piknik nad Odrą”. Dzięki ekspertom z Unity Line poznasz walory Skandynawii, dopasujesz idealną ofertę dla siebie i odkryjesz pasjonujące kierunki podróży.