MANY MORNINGSSkarpetki na każdą… stopę!

OD 15 ZŁ ZA PARĘ, darmowa dostawa już od 59zł!


Któż z nas ich nie dostał – od mamy, wujka, babci. Skarpetki to prezent uniwersalny. Przecież poranki mają jedną wspólną cechę, w pewnym momencie zaczynamy szukać skarpetek. Many Mornings dodaje odrobinę uśmiechu każdego nowego dnia, tworząc skarpetki nie do pary! Kolory produktów krzepią w trudnych chwilach i stanowią mocne wsparcie w momencie wyzwań! 

Kupuję zwariowane skarpetki!

Many Mornings czuje się dobrze wszędzie tam, gdzie dbałość o detale ma znaczenie. To marka tworzona przez ludzi aktywnych i pełnych pasji, którym zależy na świecie opartym na równości i odpowiedzialności społecznej. Z dumą realizują program o nazwie SHARE A PAIR!, którego filary to: dbałość o grupy społecznie wykluczone, dobrostan zwierząt i ekologię. Nasze skarpety to po prostu wiele poranków, które niosą wiele możliwości.

Skarpetki nie do pary Many Mornings to także doskonały pomysł na prezent. Dziewiarskie wzory – czasem krotochwilne, a czasem po prostu pełne dobrej energii – dopełniają tożsamość użytkowników. Jeżeli Ty lub ktoś z Twoich bliskich lubicie: jeździć na rowerze, grać na konsoli, jesteście psiarzami, kociarzami lub może smakoszami, którzy oddali serce kuchni włoskiej – mamy dla Was idealne rozwiązanie. Kolorowe skarpetki potrafią lepiej wyrazić życiowe wybory i miłości niż tatuaże. 

Odwiedź stronę sklepu