LOJLI HANDMADEAkcesoria zimowe i czapki surferki

DO 12 GRUDNIA -15% na całe zamówienie


Pasja do rękodzieła zrodziła małą manufakturę, której dzieła są w 100% produktami polskimi, ręcznie wykonanymi na…. szydełku. Pewnie Was to zdziwi, że to nie maszyna wyrabia tak piękne produkty!

Półwysep Helski to raj dla miłośników sportów wodnych, stamtąd właśnie wywodzi się Lojli Handmade, która szukając inspiracji, wpadła na pomysł robienia czapek surferskich, nie tylko dla zwolenników tego szalonego sportu!

Kupuję ręcznie robione akcesoria zimowe!

Czapki surferskie, tak zwane Smerfetki (mówią też o nich boho) są noszone cały rok! Latem – uwielbiane przez surferów, w chłodne wiosenne i jesienne dni można je nosić wszędzie – na spacery po plaży, na wędrówki po górach, czy też jako dodatek do miejskiej stylizacji. Można rzecz, że to zdecydowanie DOBRY prezent!

Czapki, opaski, kominy i mitenki dla dorosłych i dla dzieci są wykonywane z miękkiej, cieplutkiej i przyjemnej włóczki melanżowej w najróżniejszej gamie kolorystycznej, z wykorzystaniem najnowszych trendów mody i hitów sezonu w kontekście kolorystyki. Mało tego! Każdy produkt jest unikatowy, nie ma dwóch identycznych, wszak to rękodzieło!

Dla chcących jeszcze bardziej się wyróżnić, jest możliwość indywidualnego doboru włóczek, miksu kolorów, możecie zamówić sobie według swojego projektu.

Lojli Handmade produkty do sesji zdjęciowych – noworodkowych, dziecięcych – dla Was dostępne kokony, czapeczki, opaski… i wiele innych indywidualnych projektów, które sprawią, że zdjęcia waszych pociech będą niepowtarzalne!

Już dziś Loijli Handmade podbił wiele serc, nie zwlekajcie, sprawdźcie co mają w swojej ofercie! Zdążycie jeszcze przed Świętami! Podarujcie swoim bliskim ciepły DOBRY prezent!

Odwiedź profil sklepu na Facebooku