KAWA DOLLAZiarna palone w Polsce

KAWY, herbaty i wyjątkowe kawowe torby!


Dolla to młoda, ale prężnie rozwijającą się szczecińska palarnia kawy, proponująca również pyszne herbaty. To rodzinna manufaktura, w której wszystko wykonywane jest na miejscu – począwszy od zamówień, przygotowania opakowań, wypalania, pakowania, dostaw i  kontaktów z klientami.

Kupuję kawę i herbatę!

Nim powstała palarnia kawy pomysł długo kiełkował i dojrzewał w głowach właścicieli. Od wielu lat interesowali się wszystkim co jest związane z kawą i jej procesem wypalania. Mając doświadczenie w innych branżach przenoszą je na palarnię. Z jednej strony palarnia stawia na bezpośredni kontakt z klientem, dlatego można ją spotkać w wielu miejscach. Z drugiej strony idzie z duchem czasu i prowadzi sklep internetowy z własną kawą.

W ramach dobrego prezentu proponujemy zakup świeżo palonej kawy z różnych zakątków świata, która wypalana jest w sposób rzemieślniczy, z największą starannością i dokładnością. Kawa po paleniu studzona jest powoli w zgodzie z naturą. Każdy rodzaj ziarna jest inaczej wypalany, tak aby wydobyć z niego całe bogactwo aromatu i smaku. W ofercie znajduje się 12 kaw, z czego 11 z nich to 100% arabiki z wysokogatunkowych ziaren. Kawa Dolla jest dostępna w opakowaniach 250g, 500g i 1 kg. Palarnia proponuje klientom ziarna z Brazylii, Gwatemali, Kolumbii, Etiopii, Indii i Meksyku. W ofercie znajdziemy kawy bardzo słodkie i łagodne, umiarkowane i wreszcie te mocne i intensywne. Coraz większym uznaniem klientów cieszą się wysokogatunkowe i pyszne herbaty. Wśród herbat każdy znajdzie coś dla siebie, można wybierać: herbaty czarne, zielone, czerwone, białe, czyste i smakowe. Można się zatracić… Potrzebujecie porady? Tutaj zawsze chętnie służą radą w wyborze – zgodnie z preferencjami. W sprzedaży również coś dla fanów mody i zero waste – różnorodne torby uszyte z worków po kawie.

Co wyróżnia tę palarnię na szczecińskim rynku kawowym? To, że praktycznie codziennie bezpłatnie dowożą kawę/herbatę na terenie gminy Szczecin, Police, Dobra i Kołbaskowo. Zamówienia przyjmują telefonicznie, internetowo, mailowo, a także przez Facebooka. Mieszkacie dalej – nic nie szkodzi – swoje produkty wysyłają na terenie całej Polski. Palarnię wyróżniają też nazwy kaw m.in: „Słodkiego Miłego Życia”, „Do zakochania jeden krok”, „W stronę słońca”, „Wiatr od morza”, „Nieźle kopie”, „Motyla Noga”. Etykiety zostały zaprojektowane przez młodą zdolną szczeciniankę.

Odwiedź stronę sklepu