HEIMGARTZdrowa uprawa w Twoim domu!

HEIMGARTZdrowa uprawa

ZESTAWY STARTOWE i możliwość wykupienia subskrypcji


Marka Heimgart to zdrowie, ekologia i design. Oferujemy stylowe i proste w obsłudze rozwiązanie, pozwalające na bezproblemowe prowadzenie samodzielnych upraw zdrowej BIO-certyfikowanej żywności we własnym domu bez żadnego wysiłku. Nasz produkt – stylowa porcelanowa kiełkownica wytwarzana w tradycyjnej niemieckiej fabryce z 1910 roku Seltman Weiden, umożliwia łatwe kiełkowanie i uprawę BIO listków różnego rodzaju – bez ziemi, bez podlewania, bez pamiętania o pielęgnacji uprawy.

Kupuję mikrozielnik!

BIO nasiona, z których wyrastają roślinki, w porcelanowej kiełkownicy, są rozprowadzone w równomierny sposób na konopnych podłożach – za każdym razem uprawa daje ten sam piękny, zielony efekt i to bez żadnego zaangażowania z naszej strony. Łatwo, szybko, bez brudzenia – pozostaje tylko przyjemność ze spożywania zdrowej, certyfikowanej, smacznej zieleniny w możliwie najświeższej formie. Mając w pamięci, że rośliny w swojej wczesnej postaci mikrolistków są najstarszym znanym człowiekowi superfood, ponieważ zawierają znacznie większe ilości enzymów i minerałów od dorosłych odpowiedników roślin, możemy śmiało pochwalić się proponowaniem najbardziej estetycznego, wygodnego i skutecznego rozwiązania pozwalającego na samodzielną uprawę superfood w każdym domu.

Porcelanowa kiełkownica jest idealna na prezent – każde naczynie sprzedawane jest w zestawie z dwiema paczkami BIO nasion na listki rukoli i rzeżuchy – obdarowana osoba może od razu rozpocząć przygodę z BIO uprawami.

Odwiedź stronę sklepu