Gabinet Masażu Agata KamińskaChwila relaksu w Szczecinie

Vouchery na masaż


Pani Agata Kamińska, prowadząca swój gabinet masażu w Szczecinie to osoba pełna ciepła, pasji, od której bije wewnętrzne ciepło i po prostu chce się tam być. Obecna sytuacja nie pozwala na wykonywania zawodu, dlatego szukając dobrego prezentu, pomyślcie by obdarować kogoś bliskiego chwilą relaksu dla duszy i ciała – voucherem na usługi u Pani Agaty!

Kupuję voucher na masaż!

Masaż to nie tylko klasyka, pozwalająca na chwile odprężenia, to także, a może przede wszystkim troska o zdrowie! Sztuka masażu polega na dotyku, który daje poczucie odprężenia i dobrego samopoczucia. Istnieje wiele technik, jednak niemalże każda z nich sprowadza się do stosowania systematycznych ruchów polegających na naciskaniu, uciskaniu, nacieraniu, głaskaniu, oklepywania skóry, mięśni i stawów. W połączeniu z aromaterapią daje doskonałe rezultaty!

Chcecie komuś sprawić przyjemność, a może ulgę przy obolałym ciele? Jesteście w doskonałym miejscu i chcemy oddać was w profesjonalne ręce – dosłownie!

Pani Agata w swojej ofercie ma:

– masaż klasyczny,
– masaż  klasyczny w zespołach bólowych,
– masaż klasyczny sportowy,
– masaż limfatyczny,
– masaż izometryczny,
– masaż segmentarny,
– masaż antycellulitowy, odtoksyczniający i modelujący – metoda autorstwa Gilla Amsallema,
– masaż bańką chińska gua-sha,
– masaż relaksacyjny,
– masaż relaksacyjny ajurwedyjski – autorstwa Gilla Amsallema,

Wykonywanie masaży to trudna i piękna sztuka, wymagająca ciągłego doskonalenia technik, ciągłego uczenia się, znajomości ciała ludzkiego i jego możliwości. Uwierzcie, że w Gabinecie Masażu Agata Kamińska znajdziecie to wszystko w bardzo przystępnych cenach i wspaniałej atmosferze!

Vouchery można kupić kontaktując się poprzez https://www.facebook.com/Gabinetmasazuagatakaminska

Odwiedź stronę sklepu