O co chodzi?

Festiwal DOBRYCH Prezentów to wirtualne targi trwające od 24 listopada, aż do samej Wigilii – 24 grudnia 2020. W tych dniach, codziennie będziemy przedstawiać Wam wyjątkowe pomysły na prezenty od lokalnych producentów! Znajdziecie je zarówno w blogowych artykułach na naszej stronie oraz we wpisach na wydarzeniu na Facebooku.

Uczestnikom wydarzenia udzielimy odpowiedzi na pytanie – czym obdarować swoich najbliższych? Jak sprawić, by ten prezent był wyjątkowy? Zainspirujemy Was także ciekawymi pomysłami na pakowanie prezentów!

Chcę kupować DOBRE prezenty!

DOBRE prezenty

Festiwal DOBRYCH Prezentów to inicjatywa stworzona z potrzeby chwili i tęsknoty za coroczną atmosferą świątecznych jarmarków. W tym roku galerie handlowe świecą pustkami, a przedsiębiorcy szukają sposobów na przetrwanie.

Na naszym wydarzeniu na Facebooku producenci prezentów spotykają Was – swoich klientów i mają wyjątkową okazję zaprezentować swoje produkty! Dzięki naszej inicjatywie zadbamy o zdrowie robiąc zakupy w sieci i oszczędzimy czas na poszukiwaniach oryginalnych podarunków. Dlaczego DOBRE prezenty? Ponieważ zapewniają pomoc lokalnym przedsiębiorcom i polskim producentom, którzy ucierpieli podczas pandemii.

Kim jesteśmy?

Od prawie 30 lat organizujemy Piknik nad Odrą, targi turystyczne i festiwal plenerowy, który niedawno ewoluował w Festiwal Podróży i Czasu Wolnego. Nasi wystawcy to nie tylko podmioty z branży turystycznej i hotelarskiej, ale także gastronomia, rzemieślnicy, browary craftowe, winnice, salony beauty & SPA, manufaktury kosmetyków, manufaktury i sprzedawcy kaw, herbat i słodyczy, ekologiczne gadżety, zabawki… To właśnie dla nich stworzyliśmy specjalną, świąteczną inicjatywę – Festiwal DOBRYCH Prezentów. Dobrych – bo wspierających tych, którzy tego w dzisiejszych czasach szczególnie potrzebują.

Jesteś przedsiębiorcą, sprzedajesz ciekawe artykuły lub usługi?Dołącz do Wystawców Festiwalu DOBRYCH Prezentów!

Chcę poznać ofertę dla wystawców

Festiwal DOBRYCH Prezentów to wirtualne targi trwające od 24 listopada, aż do samej Wigilii – 24 grudnia 2020. W tych dniach, codziennie będziemy przedstawiać Wam wyjątkowe pomysły na prezenty od lokalnych producentów!

Znajdziecie je zarówno w blogowych artykułach na naszej stronie oraz we wpisach na wydarzeniu na Facebooku.

Uczestnikom wydarzenia udzielimy odpowiedzi na pytanie – czym obdarować swoich najbliższych? Jak sprawić, by ten prezent był wyjątkowy? Zainspirujemy Was także ciekawymi pomysłami na pakowanie prezentów!

Chcę kupować DOBRE prezenty!

DOBRE prezenty

Festiwal DOBRYCH Prezentów to inicjatywa stworzona z tęsknoty za coroczną atmosferą świątecznych jarmarków.

Na naszym wydarzeniu na Facebooku producenci prezentów spotykają Was – swoich klientów i mają wyjątkową okazję zaprezentować swoje produkty!

Dlaczego DOBRE prezenty? Ponieważ zapewniają pomoc lokalnym przedsiębiorcom i polskim producentom, którzy ucierpieli podczas pandemii.

Kim jesteśmy?

Od prawie 30 lat organizujemy Piknik nad Odrą, targi turystyczne i festiwal plenerowy, który niedawno ewoluował w Festiwal Podróży i Czasu Wolnego. Nasi wystawcy to nie tylko podmioty z branży turystycznej i hotelarskiej, ale także gastronomia, rzemieślnicy i produkty regionalne czy branża beauty.  To właśnie z myślą o nich stworzyliśmy specjalną, świąteczną inicjatywę.

Jesteś przedsiębiorcą, sprzedajesz ciekawe artykuły lub usługi? Dołącz do Wystawców Festiwalu DOBRYCH Prezentów!

Chcę poznać ofertę dla wystawców