Cottonina Hotel & Mineral Spa ResortTwoje miejsce na Ziemi

Vouchery upominkowe na niezapomniane chwile!


Wyobraźcie sobie odpoczynek wśród majestatycznych gór, połyskliwych strumieni i bujnej roślinności. Tu nowoczesność miesza się z tradycją. Hotel wita swoich gości nie tylko malowniczym otoczeniem, ale także jasnymi i przestronnymi wnętrzami, gustownie i komfortowo urządzonymi pokojami, a co najważniejsze wysokiej jakości obsługą, która sprawi, że pobyt będzie jeszcze atrakcyjniejszy! Nie zwlekajcie, zobaczcie co hotel daje swoim gościom w ofercie!

Kupuję voucher!

Czas upominków i prezentów już bardzo blisko! Pomyśl, by swoim Bliskim podarować coś wyjątkowego!

Vouchery upominkowe na pobyt i zakres usług oferowanych przez Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort w Świeradowie-Zdroju to miła i fantastyczna propozycja na prezent.

Spośród oferty Cottoniny można wybrać:
– voucher kwotowy, który da swobodę wyboru usług – osoba obdarowana sama zadecyduje, na co przeznaczy otrzymany voucher: https://www.cottonina.pl/vouchery
– voucher na pakiet pobytowy „Prezent dla bliskich”*: https://www.cottonina.pl/prezent_dla_bliskich

Vouchery zakupione w grudniu br. będą ważne do końca czerwca 2021.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Cottoniny: www.cottonina.pl oraz do kontaktu z Recepcją Hotelu, która z przyjemnością udzieli informacji i pomoże w zorganizowaniu vouchera prezentowego z odpowiednim terminem realizacji. +48 75 73 49 650

* Pakiet „Prezent dla bliskich” nie obowiązuje w wybranych terminach podczas ferii, Wielkanocy, Majówki oraz Bożego Ciała.

Odwiedź stronę hotelu