W weekend 5-6 września 2020 Piknik nad Odrąrusza po raz kolejny, a wraz z nimpiknikowa scena.

W tym roku zmieniamy formułę zgłoszeń i ogłaszamy casting dla lokalnych talentów! Grasz, śpiewasz, tańczysz, masz coś ciekawego do powiedzenia? Masz szansę pokazać to przed tysiącami osób odwiedzających nabrzeże Odry przy Wałach Chrobrego podczas jednej z największych imprez plenerowych w Szczecinie. Casting trwa do 31 lipca 2020, a żeby wziąć w nim udział nie musisz wychodzić z sali prób. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, dodaj link do swojej twórczości, wyślij plik – po prostu pokaż nam co robisz.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i umieść linki do swojej twórczości lub załącz plik

POCZEKAJ NA WYNIKI

Daj nam chwilę na naradę - potrzebujemy czasu na przejrzenie wszystkich zgłoszeń

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z WAMI

Poinformujemy wszystkich kandydatów o wynikach castingu

WYSTĄP NA SCENIE

... i daj z siebie wszystko! Finaliści castingu mają szansę pokazać się przed piknikową publicznością!

Piknik nad Odrą to jedna z największych imprez plenerowych w Szczecinie, odbywających się w najbardziej reprezentacyjnym miejscu w mieście – na nabrzeżu Odry przy Wałach Chrobrego. W zeszłym roku w wydarzeniu wzięło udział prawie 100 tysięcy osób!

Scena pikniku to niezwykła muzyczna mieszanka stylów! W poprzednich latach odwiedziły nas zespoły rockowe, folkowe, jazzowe oraz odtwórcy coverów światowych gwiazd. Wieczorem za konsoletą stają szczecińscy reprezentanci sceny elektronicznej. Na piknikową scenę zapraszamy nie tylko muzyków! Co roku rozrywkę zapewniają nam grupy taneczne, gimnastyczne i nie tylko.

Nasze wydarzenie to doskonała okazja dla osób szukających rozrywki i inspiracji do wyjazdów turystycznych. Impreza składa się z kilku części – targi turystyczne MARKET TOUR, Wielkie Gotowanie, Strefa Browarów Rzemieślniczych, Festiwal Smaków Food Trucków i wesołe miasteczko, to tylko niektóre z nich.

Weź udział w castingu!

KONTAKT

Joanna Rutkowska
Koordynator sceny Pikniku nad Odrą
tel. +48 693 600 046