BE HAPPY - FACE YOGANaturalna metoda odmładzania

ZESTAW: 2 sesje online + zestaw akcesoriów do masażu twarzy i kinesiotejpingu


Pani Katarzyna Kaczan – Oktaba jest instruktorką Jogi Twarzy. Jest to naturalna metoda odmładzania, która jest idealnym połączeniem automasażu oraz ćwiczeń twarzy, szyi i dekoltu. Swoimi działaniami, poradami, webinarami, kursami pokazuje kobietom w każdym wieku, jak pracować nad utrzymaniem pięknej kondycji skóry twarzy dzięki naturalnym metodom.

Kupuję przepis na młodą skórę!

Im wcześniej zaczniecie dbać o mięśnie swojej twarzy, tym dłużej zachowacie młodzieńczy wygląd. Jednak nigdy nie jest za późno, aby wprawić w ruch mięśnie mimiczne – ruch to zdrowie dla naszego ciała, ale także dla twarzy!

Be happy – Face Yoga to także kinesiotejping czyli oklejanie twarzy dynamicznymi taśmami. Przyklejona we właściwy sposób taśma kinesio, aktywowana przez potarcie i rozgrzanie, powoduje uniesienie epidermy, czyli zwiększenie przestrzeni w tkance podskórnej, a to prowadzi do odciążenia naczyń krwionośnych i limfatycznych i tym samym:

  • usprawnia mikrokrążenie krwi i limfy – zmniejsza obrzęki w okolicy oczu i owalu
  • zapewnia lepsze dotlenienie, ukrwienie, w rezultacie odżywienie skóry, poprawiając jej koloryt
  • wspomaga wchłanianie obrzęków
  • relaksuje napięte mięśnie, między innymi żwacza, wspomagając leczenie bruksizmu
  • wygładza zmarszczki, hamując mimikę, której na co dzień nie kontrolujemy (lwia zmarszczka, kurze łapki, poziome linie na czole)

Zróbcie prezent sobie, lub bliskiej Wam osobie – NATURALNE ODMŁADZANIE – idealny DOBRY prezent dla kobiety w każdym wieku.

Pakiet dotyczy 2 sesji ONLINE w dogodnym dla Was terminie, który obejmuje:

*sesję z Jogi Twarzy 90 minut

*sesję z Kinesiotejpingu Twarzy 90 minut

*akcesoria do automasażu twarzy

*taśmę kinesiologiczną 2 m.

*świąteczne zaproszenie, które wraz z akcesoriami zostanie przesłane w prezentowym opakowaniu na wskazany przez Was adres Paczkomatu. Jeśli zaproszenie nie ma być w świątecznym klimacie, zostanie dopasowane do Waszych potrzeb.

* dodatkowo uczestniczka otrzyma na adres e-mail niezbędne materiały do samodzielnej praktyki Jogi Twarzy i aplikacji Kinesiotejpów.

CENA – 299zł z kosztem przesyłki

Pani Katarzyna zachęca do kontaktu telefonicznego: 505 676 778.

Odwiedź profil na Facebooku