konkurs 170x135

 Chcesz wygrać wycieczkę do Kopenhagi? Wymyśl, jaką grę lub zabawę rodzinną można zorganizować na pokładach promów pasażerskich Unity Line. Na pomysły czekamy do   piątku do godz. 12:00, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Wycieczka przeznaczona jest dla 4 osób z samochodem, obejmuje: nocny rejs promem Świnoujście-Ystad (zapewniona kabina i śniadanie), przejazd samochodem z Ystad do Kopenhagi, całodzienne zwiedzanie Kopenhagi, powrót do Ystad, nocny rejs promem Ystad-Świnoujście (zapewniona kabina i śniadanie).

Termin wycieczki jest dowolny (do końca listopada 2013).

Wyłonimy trzy najlepsze pomysły, których autorów zaprosimy na PIKNIK, by rozwiązali krzyżówkę tematycznie powiązaną z Unity Line i tematyką morską (podpowiedzi można szukać na stronie: http://www.unityline.pl/). Wygra ten, kto pierwszy prawidłowo rozwiąże krzyżówkę.

Organizator
Patronat Honorowy
Współorganizacja
Patronat Medialny